práve ste tu : Automagazín Automagazín Nová Kia cee´d odhalila interiér

Nová Kia cee´d odhalila interiér

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 15. februára (WEBNOVINY) - Kia cee´d je v našich končinách mimoriadne populárne auto. Možno aj preto, že sa vyrába v Tepličke nad Váhom, neďaleko Žiliny. Jeho druhá generácia bude mať výstavnú premiéru už o tri týždne na autosalóne v Ženeve. Zhruba pred mesiacom však automobilka zverejnila úplne prvé oficiálne fotografie nového cee´du. Nová generácia má rovnako dlhý rázvor, avšak je dlhšia, širšia a nižšia ako jej predchodkyňa. Písali sme o tom v tomto článku.

Teraz sú k dispozícii nové fotky, ktoré zobrazujú už aj interiér auta. Podľa automobilky je interiér nového modelu dynamický, sofistikovaný a vyzretý zároveň, čo v preklade znamená presne to, čo sa dá z pohľadu na fotky vyčítať. Vidno tam nemeckú precíznosť, kvalitné materiály, no súčasne je prevedenie interiéru dizajnovo veľmi estetické a zaujímavé.

Tlačová správa o interiéri nového modelu ďalej uvádza: Kompletne prepracovaný interiér sa vyznačuje množstvom malých, ale veľmi dôležitých detailov, ktoré v danom segmente výrazne posúvajú latku prémiového vzhľadu. Spolu s elegantnými vonkajšími líniami tak podčiarkujú čistotu celkového dizajnu. Nový interiér je typický prémiovým vzhľad a úrovňou kvality použitých materiálov, sofistikovanejšími dotykovými technológiami a vylepšenou ergonómiou pre ideálnu jazdnú polohu.Prístrojová doska nesie dizajnové prvky kokpitu lietadla s výraznou orientáciou na vodiča. Hlavné ovládacie prvky sú umiestnené čo najbližšie k volantu v dosahu vodiča, alebo sú integrované priamo vo volante, aby tak ešte viac zvýraznili luxusnú atmosféru v kabíne vozidla.

Starostlivo zvážený každý detail interiéru a na dotyk príjemné materiály dodávajú kabíne prestížny vzhľad a oveľa lepší pocit, než zo súčasnej generácie. Decentné chrómové prvky prístrojov a spínačov palubnej dosky dopĺňajú dverné kľučky a madlá z vrstvených vysoko kvalitných materiálov, vyrobených z jednoliateho celku. To všetko zvyšuje prémiovú úroveň interiéru modelu Kia cee´d.

Štatistika

 
Aktuálne máme 341 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.008 s.