práve ste tu : Automagazín Automagazín ŠKODA už 20 rokov oficiálnym hlavným sponzorom MS IIHF

ŠKODA už 20 rokov oficiálnym hlavným sponzorom MS IIHF

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 3. apríla (WBN/PR) - ŠKODA posiela 45 vozidiel Superb Combi ako oficiálnu flotilu pre tohtoročné MS IIHF. Hokejové majstrovstvá sveta Medzinárodnej hokejovej federácie IIHF sa konajú od 4. do 20. mája vo Fínsku a vo Švédsku. Už teraz bolo prvých 25 automobilov oficiálne odovzdaných fínskemu organizačnému výboru majstrovstiev v Hartwall Aréne v Helsinkách.

ŠKODA už po dvadsiatykrát v poradí je oficiálnym hlavným sponzorom každoročne organizovaného hokejového MS. Počas tohto času najazdili oficiálne automobily, poskytnuté pre potreby hokejových majstrovstiev sveta IIHF, už viac ako päť miliónov kilometrov.

„Hokejové majstrovstvá sveta IIHF každoročne fascinujú ľudí na celom svete. Máme radosť z toho, že ŠKODA je už 20 rokov hlavný oficiálny sponzor súčasťou tohto ošiaľu a my tak môžeme medzi hokejovými fanúšikmi získať pre našu značku veľa priateľov,“ hovorí Jürgen Stackmann, člen predstavenstva spoločnosti ŠKODA, zodpovedný za oblasť Predaja a marketingu a dodáva: „Za ten čas najazdili vozidlá ŠKODA v službách majstrovstiev už viac ako päť miliónov kilometrov, alebo inými slovami - zemeguľu obišli 125 krát. Som hrdý na to, že ani jedna z týchto jázd nemusela byť prerušená kvôli technickej poruche na automobile ŠKODA. Svedčí to tiež o nekompromisnej kvalite, ktorú môžu organizátori hokejových MS a tiež zákazníci firmy ŠKODA na celom svete od našich výrobkov právom očakávať.“

Horst Lichtner, generálny sekretár Medzinárodnej hokejovej federácie IIHF, dopĺňa: „Z dvadsaťročných praktických skúseností vieme, že sa na značku ŠKODA môžeme spoľahnúť. Naši hostia už tradične oceňujú spoľahlivosť a komfort vozidiel ŠKODA. Pre IIHF a organizátorov hokejových majstrovstiev sveta je veľmi dôležité mať tak kvalitného a stabilného. Tešíme sa na ďalšiu dobrú spoluprácu.“

Flotila oficiálnych automobilov ŠKODA pre dopravu organizátorov, hostí a materiálu pozostáva zo 45 vozidiel ŠKODA Superb Combi v bielej farbe. Všetky vozidlá flotily sú opatrené oficiálnym označením a emblémami MS. V Helsinkách bude nasadených 25 automobilov s výbavou ŠKODA „Ambition Business“, ďalších 20 vo výbave ŠKODA „Elegance“ bude jazdiť v Štokholme a pre finálovú fázu MS sa na lodi preplaví do Helsínk.

Štatistika

 
Aktuálne máme 216 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.010 s.