práve ste tu : Automagazín Info pre vodičov Viac ako poistenie čelného skla HORNET ASSIST

Viac ako poistenie čelného skla HORNET ASSIST

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 25. november (WBN/PR) - Riešili ste už niekedy problém s poškodeným alebo prasknutým čelným sklom na vašom aute? Je to problém, s ktorým sa stretol takmer každý aktívny vodič. Ak sa vám už niečo takéto stalo, viete, že vyriešenie tohto problému si často vyžaduje veľa času, pevné nervy a nemálo peňazí. Spoločnosť Autosklo Hornet® preto prichádza s revolučným produktom, ktorý vás všetkých týchto starostí zbaví.

Poškodené čelné sklá predstavujú podľa štatistických údajov poisťovní na Slovensku až 70 % všetkých poistných udalostí na vozidlách. Priemerná cena výmeny čelného skla je 350 EUR (čo je ešte viac ako minimálna mzda na Slovensku). Za rozbité čelné sklo väčšinou poškodený nemôže, a ak nezastavil vozidlo, ktoré mu škodu spôsobilo alebo nemá uzatvorené havarijné poistenie, musí si výmenu skla uhradiť z vlastného vrecka.

Pozor! Ani v prípade, že ste zastavili vozidlo, ktoré vám škodu na čelnom skle spôsobilo, resp. spod ktorého kolesa odletel kamienok, nemáte ešte vyhraté. Podľa zákona č. 381/2001 Z. z. o povinnom zmluvnom poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou vozidla musí byť preukázaná príčinná súvislosť medzi škodou na vozidle poškodeného a prevádzkou vozidla poisteného (vinníka). Je potrebné, aby vinník nahlásil na svoju poisťovňu, že škodu spôsobil, t.j. je potrebné priznanie jeho viny. Potom nasleduje zdĺhavé posudzovanie príčinnej súvislosti na poisťovni a rozhodovanie o tom, či vám poisťovňa škodu, za ktorú nemôžete, preplatí alebo nie.

A čo havarijné poistenie? Havarijné poistenie nie je lacné a je otázne čo so staršími vozidlami, či je rentabilné uzatvárať havarijné poistenie i pre ne. Okrem toho pri uplatnení škody z havarijného poistenia platíte vo väčšine prípadov spoluúčasťou, ktorú máte dohodnutú v zmluve (najčastejšie 66,95 alebo 165,97 EUR), či už stojí výmena čelného skla 150 alebo 500 EUR. Každá škoda riešená z havarijného poistenia môže poškodiť vaše bonusy a vaše poistné na nasledujúce obdobie sa tak môže zvýšiť.

Okrem toho pri riešení škody na poisťovni vás čaká nekonečné zdĺhavé vybavovanie všetkých „papierovačiek“, posielajú vás z jedného miesta na druhé, stále niečo chýba, je potrebné doložiť, no skrátka nekončiaci kolotoč.

Treba mať tiež na pamäti, že podľa platných právnych noriem Slovenskej republiky, článku 2 písmena K) a I) vyhlášky 464/2009 Z.z. platnej od 20.novembra 2009, paragrafu 17 sa vozidlo s poškodeným čelným sklom považuje za technicky nespôsobilé a môže vám byť udelená pokuta či dokonca odobrané osvedčenie o evidencii vozidla.

STOP! Tomuto všetkému je už OD DNES KONIEC V Autoskle Hornet® máme pre vás riešenie, ktoré vás zbaví akýchkoľvek starostí, ak sa vám čelné sklo na vašom vozidle poškodí. Žiadne papierovačky, žiadne preukazovanie zavinenia, žiadne straty času, žiadne naháňanie vinníka, žiadne míňanie peňazí.

MY VÁM VYMENÍME ČELNÉ SKLO UŽ OD 19,- EUR/ROK. Pýtate sa ako je to možné? Poskytnutím komplexnej ochrany čelného skla službou HORNET® ASSIST vás chránime pre prípad vzniku poškodenia na autoskle. Zakúpením HORNET® ASSIST vám umožníme realizovať opravu čelného skla zdarma a výmenu čelného skla už od 19,- EUR/rok.

Vďaka komplexnej ochrane čelného skla HORNET® ASSIST získa vaše čelné sklo zlepšené pevnostné vlastnosti. Získate i možnosť vymeniť či opraviť čelné sklo priamo u vás doma alebo v práci prostredníctvom mobilného autoskloservisu, nemusíte tak nikam chodiť s vozidlom, ktoré je nespôsobilé na jazdu v cestnej premávke. Nemusíte riešiť žiadnu administratívu, tú vyriešime komplexne za vás. A ešte oveľa viac – poskytneme vám komplexné poradenstvo 365 dní v roku, 7 dní v týždni.

HORNET ASSIST® je určený pre vodičov, ktorí chcú byť chránení pre prípad vzniku poškodenia na autoskle, avšak vieme pomôcť aj tým, ktorí už majú sklo poškodené a nie sú poistení a pomoc by sa hodila práve teraz, keď to najviac potrebujú.

Ako na to? Je to úplne jednoduché, stačí si zakúpiť službu HORNET® ASSIST jednoducho cez www.hornet.sk, zaberie vám to len 5 minút vášho času. O všetko ostatné sa už postaráme MY.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 163 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.012 s.