práve ste tu : Automagazín Rôzne Kia predstaví koncept športovej limuzíny

Kia predstaví koncept športovej limuzíny

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 21. augusta (WEBNOVINY) - O koncepte tohto štvordverového sedanu zatiaľ veľa nevieme. Nepoznáme dokonca ani názov. Vieme iba toľko, že ide o prvý zo série konceptov štýlových a netradične tvarovaných vozidiel, na ktorých chce automobilka otestovať reakcie verejnosti. Koncept zrejme stojí na podvozkovej platforme Hyundaiu Genesis a pod kapotou ukrýva osemvalcový agregát.

Tento štvordverový športový sedan s pohonom zadných kolies sa vyznačuje elegantnými a svalnatými proporciami, na ktoré je šéfdizajnér automobilky Kia Motors Peter Schreyer právom hrdý: „Bez ohľadu na to, z ktorého uhla pohľadu sa na koncept pozeráte, vždy z neho vyžaruje neuveriteľná energia a je doslova pripravený vzlietnuť. Som presvedčený, že toto auto oprávňuje značku Kia Motors vyhlásiť, že sme pripravení prijať všetky nové výzvy a písať nové kapitoly dizajnu automobilov značky Kia.“


Kedy a či vôbec sa podobné auto dostane do výroby budeme vedieť zrejme až po 13-tom septembri, kedy sa zažína autosalón v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 55 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.023 s.