práve ste tu : doma

doma

Zlodej ukradol z bytu v Michalovciach 80 telefónov

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Zlodej ukradol z bytu v Michalovciach 80 telefónovBRATISLAVA/KOŠICE 22. apríla (WEBNOVINY) - Od rána do večera a vždy z iného telefónu môže volať zlodej, ktorý vylúpil byt na Tulipánovej ulici v Michalovciach.

Neznámy páchateľ sa...

Minister Čaplovič chce, aby akadémia vied bola verejnoprávna

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Minister Čaplovič chce, aby akadémia vied bola verejnoprávnaBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Slovenskú akadémiu vied (SAV) a Agentúru na podporu výskumu a vývoja (APVV) čaká transformácia na verejnoprávne inštitúcie.

"Táto dohoda je tu už dlhodobá a myslím si, že ju akceptujú aj rektori vysokých škôl," uviedol pre...

Päťročný chlapec nasadol do autobusu, aby si pospal

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Päťročný chlapec nasadol do autobusu, aby si pospalBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - V autobuse mestskej hromadnej dopravy číslo 70 si spokojne spinkal v nedeľu popoludní ani nie 5-ročný chlapček. Vodič autobusu to zistil na konečnej pod Novým mostom.

Na spiaceho chlapca preto okamžite prostredníctvom čísla 159 upozornil...

Tajomník ministerstva diplomacie figuruje vo zväzkoch ŠtB

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Tajomník ministerstva diplomacie figuruje vo zväzkoch ŠtBBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Meno štátneho tajomníka rezortu diplomacie Petra Buriana ako i jeho dátum narodenia sa nachádzajú vo zväzkoch ŠtB, ktoré sú dostupné na stránke Ústavu pamäti národa www.upn.sk.

Štátna bezpečnosť evidovala Buriana pod krycím menom...

Pavol Frešo chce bojovať o voliča vyhodením pokladníka SDKÚ

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Pavol Frešo chce bojovať o voliča vyhodením pokladníka SDKÚBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Igor Kucej nebude ďalej pokladníkom SDKÚ-DS, ak do stoličky predsedu strany zasadne Pavol Frešo. Kandidát na nového šéfa Modrých to dnes povedal v diskusnej relácii TA3 V politike.

"Je to moja predstava," povedal Frešo v televízii TA3...

Renáta Zmajkovičová zo Smeru sa chystá chrániť opozíciu

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Renáta Zmajkovičová zo Smeru sa chystá chrániť opozíciuBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) – Podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová (Smer-SD) chce do legislatívy zakotviť, aby nebolo možné zadržať poslanca na ceste na schôdzu Národnej rady SR. Ako povedala pre agentúru SITA, ide najmä o ochranu opozičných poslancov.

„Vláda...

Na Deň Zeme budú ľudia k Slovensku lepší, vyzbierajú odpadky

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Na Deň Zeme budú ľudia k Slovensku lepší, vyzbierajú odpadkyBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Zážitkové environmentálne aktivity i upratovanie okolia budú v envirorezorte súčasťou celosvetového Dňa Zeme 2012, ktorý si pripomíname práve v nedeľu.

"Na dôležitosť ochrany životného prostredia majú upozorniť rôzne...

SMK chystá nový začiatok, zmenu názvu i stanov

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
SMK chystá nový začiatok, zmenu názvu i stanovBRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Stranu maďarskej koalície (SMK) čaká nový začiatok, zhodla sa na tom Republiková rada SMK.

Predseda strany József Berényi požiadal po neúspechu v marcových parlamentných voľbách o vyslovenie dôvery, ktorú mu v sobotu prejavilo 51 zo 66...

Sulíkovo šetrenie podľa kancelára vydulo na hrade parkety

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Sulíkovo šetrenie podľa kancelára vydulo na hrade parketyBRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Úspory, ktoré Kancelária Národnej rady SR dosiahla pod vedením Michala Nižňana (SaS) keď parlamentu predsedal šéf SaS Richard Sulík, majú podľa súčasného šéfa parlamentu Pavla Pašku aj negatívne následky.

"Už sú niektoré veci...

Strana 1 z 1179

Štatistika

 
Aktuálne máme 126 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.016 s.