práve ste tu : doma Justícia Matka utopenej Simonky bola zmierená, že pôjde za mreže

Matka utopenej Simonky bola zmierená, že pôjde za mreže

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

ODPORÚČAME:

Matke Simonky utopenej vo Váhu vymeral súd tri roky väzenia

Simonkino telo našli vo Váhu

Hľadajú stratené trojročné dievčatko
TRNAVA 4. októbra (WEBNOVINY) - Matka, ktorej sa vlani vo Váhu pri Hlohovci utopila dcéra Simonka, zostáva zatiaľ na slobode.

Okresný súd v Piešťanoch ju ešte pred štyrmi mesiacmi odsúdil na trojročné väzenie, Martina Švecová sa odvolala. Krajský súd v Trnave dnes pojednávanie o odvolaní odročil pre neprítomnosť obhajkyne obžalovanej.

Martina Švecová prišla na súd zmierená s tým, že poputuje do väzenia. Napriek odvolaniu proti pôvodnému rozsudku je s trestom vyrovnaná a podľa jej slov ho chce do väzenia nastúpiť čo najskôr.

Matka trojročnej Simonky vlani koncom júna polícii nahlásila, že jej dcéru niekto uniesol. Po dievčatku niekoľko dní pátrali stovky policajtov. Prehľadávali polia, studne, opustené domy, okolie Váhu, všetko bezvýsledne.

Až po niekoľkých dňoch matka pod tlakom dôkazov povedala, že Simonka jej spadla do Váhu. Jej telo sa podarilo nájsť po piatich dňoch pátrania asi dva kilometre od miesta, kde podľa matky spadla do rieky. Po udalosti sa Martina Švecová rozviedla a odišla bývať do okresu Dunajská Streda.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 217 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.010 s.