práve ste tu : doma Krimi v SR

Krimi v SR

Zlodej ukradol z bytu v Michalovciach 80 telefónov

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Zlodej ukradol z bytu v Michalovciach 80 telefónovBRATISLAVA/KOŠICE 22. apríla (WEBNOVINY) - Od rána do večera a vždy z iného telefónu môže volať zlodej, ktorý vylúpil byt na Tulipánovej ulici v Michalovciach.

Neznámy páchateľ sa...

Vnuk zavraždil starú mamu, pred skutkom fajčil trávu

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Vnuk zavraždil starú mamu, pred skutkom fajčil trávuBANSKÁ BYSTRICA 21. apríla (WEBNOVINY) – Banskobystrickí kriminalisti zistili, že 73-ročnú dôchodkyňu Jindřišku S. zavraždil jej 17-ročný vnuk Andrej.

Pod ťarchou dôkazov sa k brutálnemu činu priznal a uviedol, že od starej mamy si chcel požičať peniaze.

Na mimoriadnej...

Kauzu taxikára, ktorý znásilnil ketamínovú obeť, odročili

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Kauzu taxikára, ktorý znásilnil ketamínovú obeť, odročiliBRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) – Na 8. júna v piatok odročil sudca Okresného súdu Bratislava I. pojednávanie v kauze taxikára Jozefa B., obžalovaného zo znásilnenia ketamínom omámenej ženy a jej olúpenia.

Dôvodom bola neúčasť členky senátu, ktorá sa ospravedlnila pre...

V obci Široké sa začal deň lúpežou, z banky zmizlo 2000 eur

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
V obci Široké sa začal deň lúpežou, z banky zmizlo 2000 eurPREŠOV 20. apríla (WEBNOVINY) – V obci Široké v okrese Prešov v piatok predpoludním neznámy páchateľ so zbraňou v ruke lúpil v pobočke banky.

Podľa informácií, ktoré poskytol médiám prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik, zlodej si odniesol zhruba 2000...

Prievidžan s nožom v ruke obral tínedžera o veci za 300 eur

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Prievidžan s nožom v ruke obral tínedžera o veci za 300 eurBRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) - Iba štrnásťročného chlapca prepadol cestou na vlak 21-ročný Prievidžan.

Incident sa stal v utorok večer na Šancovej ulici v Bratislave, páchateľ už čelí obvineniam. Jozef vyzbrojený nožom najprv tínedžerovi začal vulgárne nadávať...

Strana 1 z 279

Štatistika

 
Aktuálne máme 256 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.026 s.