práve ste tu : doma Krimi v SR Kauzu taxikára, ktorý znásilnil ketamínovú obeť, odročili

Kauzu taxikára, ktorý znásilnil ketamínovú obeť, odročili

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) – Na 8. júna v piatok odročil sudca Okresného súdu Bratislava I. pojednávanie v kauze taxikára Jozefa B., obžalovaného zo znásilnenia ketamínom omámenej ženy a jej olúpenia.

Dôvodom bola neúčasť členky senátu, ktorá sa ospravedlnila pre zdravotné problémy. Vypovedať mala svedkyňa a súdni znalci.

Taxikár Jozef B., ktorý je v súčasnosti na slobode, minulý rok v júni odmietol svoju vinu.

Pripustil iba to, že v danú noc 9. augusta 2009 sa so ženou určitým spôsobom „zblížili“ a došlo aj k istej sexuálnej aktivite, ale pohlavný styk s mladou ženou podľa vlastných slov nemal. Odmietol aj to, že by bol tým, kto jej podal ketamín.


V taxikárovej verzii sa mu žena ponúkala

To mu však ani prokuratúra v obžalobe nepripisuje. Jozef B. tvrdí, že žena mu nastúpila v bratislavskom Starom Meste do taxíka, kde sa počas jazdy povracala a tak ju žiadal, aby vystúpila. Ona to vraj odmietala a keď sa s ňou začal naťahovať a spomínať, že privolá sanitku a políciu, tak sa mu podľa jeho slov ponúkala.

Vo výpovedi tvrdil, že ho hladkala so slovami, že jej je zle, že si viac vypila a nechce behať po nemocniciach alebo polícii a vysvetľovať, čo sa stalo. Taxikár si išiel do kufra po čistiace potreby a keď k nej znova prišiel, bola vraj už vyzlečená z nohavíc.

Údajne ho ťahala k sebe a rozopínala mu zips. Potom podľa neho došlo k sexuálnej aktivite s vyvrcholením, ale odmietol, že by mali pohlavný styk. Zdôvodnil to tým, že ženu nepoznal a mohol hocikto prísť, lebo sa to dialo blízko cesty na parkovisku.

Po tejto udalosti sa vraj napokon rozhodol odviezť ženu domov, ale zas jej prišlo zle, tak vystúpila a už od neho nechcela pomoc. Prokurátorka pripomenula, že vo vnútorných pohlavných orgánoch ženy sa našla biologická stopa zodpovedajúca porovnaním DNA jeho vzorke.


Žena strácala cestou z podniku vedomie

Mladá žena v minulosti na súde vypovedala, že v ten deň s kamarátkami oslavovali, bola najprv v byte a potom v podniku. Keď odchádzala z podniku, tak už strácala vedomie.

Bol to iný stav, ako v opitosti, nevedela hýbať rukami, všetko sa točilo, mala záblesky. Potom precitla až po pár hodinách, keď sedela na chodníku niekde na Lafranconi Taxikára nepoznáva.

Z tej noci si pamätá len na hlas. Keď sudca kázal taxikárovi, aby na skúšku niečo prečítal, povedala, že si nie je istá, pamätala si, že v tú noc počula chrapľavý hlas.

Útržkovito si pamätá, že ju niekto ťahal von z auta. Nebolo jej na zvracanie, to sa stalo až po precitnutí, keď sedela na lavičke. Na privolanie taxíka si nepamätá, ale vždy, keď chodí von, tak si taxík volá, nezastavuje ho na ceste.

O ketamíne do udalosti podľa vlastných slov ani nevedela, že existuje, neužíva žiadne drogy. Na jej výpoveď taxikár reagoval slovami „je tam strašne veľa klamstiev“. Podľa neho kombinácia zisteného množstva ketamínu a alkoholu v jej tele by takej mladej žene spôsobila ťažkú narkózu a nemohla by ani chodiť.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 146 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.016 s.