práve ste tu : doma Ostatné

Ostatné

Päťročný chlapec nasadol do autobusu, aby si pospal

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Päťročný chlapec nasadol do autobusu, aby si pospalBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - V autobuse mestskej hromadnej dopravy číslo 70 si spokojne spinkal v nedeľu popoludní ani nie 5-ročný chlapček. Vodič autobusu to zistil na konečnej...

Na Deň Zeme budú ľudia k Slovensku lepší, vyzbierajú odpadky

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Na Deň Zeme budú ľudia k Slovensku lepší, vyzbierajú odpadkyBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Zážitkové environmentálne aktivity i upratovanie okolia budú v envirorezorte súčasťou celosvetového Dňa Zeme 2012, ktorý si pripomíname práve v nedeľu.

"Na dôležitosť ochrany životného prostredia majú upozorniť rôzne...

Slovenskí šermiari si nevybojovali miestenky na olympiádu

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Slovenskí šermiari si nevybojovali miestenky na olympiáduBRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Slovenský reprezentant v šerme fleuretom Michal Vilém ukončil svoje účinkovanie na európskej kvalifikácii o postup na olympijské hry do Londýna v osemfinále a nepredstaví sa teda v metropole Veľkej Británie.

V jeho kategórii si v Bratislave...

Akcia H(ape)ning si netradičnou formou pripomenula kauzy

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Akcia H(ape)ning si netradičnou formou pripomenula kauzyBRATISLAVA 21. apríla (WBN/PR) - Vo štvrtok večer sa v známom študentskom vysokoškolskom klube v Mlynskej doline uskutočnil happening, ktorý mal za cieľ si netradičnou formou pripomenúť nevyriešené kauzy, ktoré sa udiali v nedávnej minulosti a dlhodobo traumatizujú slovenskú...

Slovensko čaká víkend plný prehánok, dokonca i búrok

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Slovensko čaká víkend plný prehánok, dokonca i búrok BRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Cez strednú Európu bude postupovať ďalej na východ plytká brázda nízkeho tlaku vzduchu s nevýrazným frontálnym rozhraním.

V sobotu bude oblačno až zamračené, na viacerých miestach meteorológovia hlásia občasný dážď a prehánky...

Strana 1 z 437

Štatistika

 
Aktuálne máme 263 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.017 s.