práve ste tu : doma Ostatné Katedra marketingovej komunikácie sa rozhodla dráždiť

Katedra marketingovej komunikácie sa rozhodla dráždiť

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 18. apríla (WBN/PR) - Katedra Marketingovej Komunikácie (KAMAKO) žije v týchto dňoch prípravami na ich 1.reprezentačný bál v štýle burlesque. Umelci, nádherné ženy a dekadentná zábava je presne to, čo sľubujú študenti tohoto odboru.

KAMAKO bál je forma projektu, ktorého ideu vymysleli študenti štvrtého ročníka. Ich hlavným cieľom je vytvoriť každoročnú tradíciu, ktorá pomôže študentom priblížiť sa praxi a získať potrebné skúsenosti z organizovania eventov. Jeho úlohou je spojiť terajších i bývalých študentov tejto katedry, pedágógov a ľudí z reklamnej praxe.
Aby sa zaistila účasť všetkých významných reklamných agentúr, bolo nutné vymyslieť niečo šokujúce. „Potrebovali sme nájsť originálnyspôsob pozvania, na ktorý ľudia len tak nezabudnú a vzbudí to v nich záujem prísť na náš bál. Rozhodli sme sa vydráždiť reklamné agentúry! A podľa ich reakcií usudzujeme, že sa nám náš zámer podaril na výbornú.“.

KAMAKO sa rozhodlo nasadiť svoje najkrajšie zbrane. Študentky sa prezliekli za burleskné ženy, zobrali so sebou majiteľa kabaretu, hudbu, šampanské a vybrali sa, ako sami povedali, dráždiť najväčšie reklamné agentúry na Slovensku. Nič netušiaci zamestnanci a majitelia reklamných agentúr boli milo prekvapení z toľkej pozornosti, ktorú od dievčat – svojich múz dostali. „Aspoň na chvíľu sme ich vytrhli z pracovného stereotypu. Na svoje si prišli nielen muži, ale aj ženy, ktoré od nás dostali okrem pozvánok aj kvetinku a pozornosť našich krásnych mužov.“. Spokojnosť všetkých pozvaných potvrdzuje aj množstvo fotografií, ktoré zaplavili facebook. Takmer každá agentúra si na svoju fan page zavesila fotografie s krásnymi študentkami. Agentúra Core 4 si dokonca natočila a zostrihala vlastné video z tejto originálnej návštevy.

Študentom Katedry marketingovej komunikácie odvaha naozaj nechýba! Dôkazom sú nielen fotografie, ale aj videá, ktoré zachytávajú atmosféru pozývania v reklamných agentúrach. Presvedčte sa sami:1.reprezentačný bál Katedry marketingovej komunikácie sa uskutoční 28.4.2012 o 19:00 v River´s club na Tyršovom nábreží v Bratislave. Vstupenky budú k dispozícií na mieste. Viac informácií nájdete na www.kamako.sk alebo na fb fan page http://www.facebook.com/kamako.bal.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 72 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.018 s.