práve ste tu : doma Ostatné Študenti budú môcť získať titul z manažmentu médií

Študenti budú môcť získať titul z manažmentu médií

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Akreditačná komisia schválila Akadémii médií, odbornej vysokej škole mediálnej a marketingovej komunikácie v Bratislave nový bakalársky študijný program manažment médií.

Ide o prvý program podobného zamerania na Slovensku.

"Jeho absolventi budú teoreticky i prakticky pripravení riešiť základné problémy v riadiacej činnosti mediálnych podnikov. Budú poznať riadiace a výrobné procesy v tlačených a elektronických médiách, ale aj vo filme a reklame," uviedol riaditeľ Akadémie médií, n. o. Ján Füle.

Poslucháči tohto programu budú mať predmety ako základy marketingu, manažérska etika a vedenie ľudí, finančný manažment, personálny manažment, nové médiá, cross media marketing či typografia a polygrafia. Výučba na novom bakalárskom študijnom programe sa začne v akademickom roku 2012/2013.

Akadémii médií, odbornej vysokej škole mediálnej a marketingovej komunikácie udelila vláda SR štátny súhlas 10. augusta 2011. S výučbou na študijných programoch mediálna komunikácia a marketingová komunikácia začala v akademickom roku 2011/2012.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 316 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.017 s.