práve ste tu : doma Správy

Správy

Minister Čaplovič chce, aby akadémia vied bola verejnoprávna

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Minister Čaplovič chce, aby akadémia vied bola verejnoprávnaBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Slovenskú akadémiu vied (SAV) a Agentúru na podporu výskumu a vývoja (APVV) čaká transformácia na verejnoprávne inštitúcie.

"Táto dohoda je...

Tajomník ministerstva diplomacie figuruje vo zväzkoch ŠtB

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Tajomník ministerstva diplomacie figuruje vo zväzkoch ŠtBBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Meno štátneho tajomníka rezortu diplomacie Petra Buriana ako i jeho dátum narodenia sa nachádzajú vo zväzkoch ŠtB, ktoré sú dostupné na stránke Ústavu pamäti národa www.upn.sk.

Štátna bezpečnosť evidovala Buriana pod krycím menom...

Pavol Frešo chce bojovať o voliča vyhodením pokladníka SDKÚ

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Pavol Frešo chce bojovať o voliča vyhodením pokladníka SDKÚBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Igor Kucej nebude ďalej pokladníkom SDKÚ-DS, ak do stoličky predsedu strany zasadne Pavol Frešo. Kandidát na nového šéfa Modrých to dnes povedal v diskusnej relácii TA3 V politike.

"Je to moja predstava," povedal Frešo v televízii TA3...

Renáta Zmajkovičová zo Smeru sa chystá chrániť opozíciu

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Renáta Zmajkovičová zo Smeru sa chystá chrániť opozíciuBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) – Podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová (Smer-SD) chce do legislatívy zakotviť, aby nebolo možné zadržať poslanca na ceste na schôdzu Národnej rady SR. Ako povedala pre agentúru SITA, ide najmä o ochranu opozičných poslancov.

„Vláda...

SMK chystá nový začiatok, zmenu názvu i stanov

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
SMK chystá nový začiatok, zmenu názvu i stanovBRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Stranu maďarskej koalície (SMK) čaká nový začiatok, zhodla sa na tom Republiková rada SMK.

Predseda strany József Berényi požiadal po neúspechu v marcových parlamentných voľbách o vyslovenie dôvery, ktorú mu v sobotu prejavilo 51 zo 66...

Strana 1 z 121

Štatistika

 
Aktuálne máme 347 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.017 s.