práve ste tu : Ekonomika

Ján Richter chce zmeniť zákonník práce do konca roka

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Ján Richter chce zmeniť zákonník práce do konca rokaBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Nový minister práce Ján Richter (Smer-SD) má ambíciu do konca roka novelizovať zákonník práce, vyhlásil to v diskusnej relácii STV.

Ostatná tzv...

Vyššie platy zdravotníkom prinesie parameter chorobnosti

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Vyššie platy zdravotníkom prinesie parameter chorobnostiBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Zavedenie parametru chorobnosti pri prerozdeľovaní peňazí poisťovniam by mohol byť jedným z nástrojov, ktorý by mohol pomôcť pri riešení problému s nedostatkom peňazí na zvýšenie platov sestier a nemocničným lekárov.

Pripustila to...

Premiérovi začína tiecť do topánok, tvrdí Ľudovít Kaník

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Premiérovi začína tiecť do topánok, tvrdí Ľudovít KaníkBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) – Premiér Robert Fico začína podľa predsedu poslaneckého klubu SDKÚ-DS Ľudovíta Kaníka cítiť, že mu tečie do topánok.

Ako povedal Kaník v nedeľu pre agentúru SITA, finančná situácia pri neschopnosti šetriť na správnom mieste...

Vývoj štátneho deficitu podľa premiéra ide zlým smerom

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Vývoj štátneho deficitu podľa premiéra ide zlým smeromBRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Deficit štátu sa vyvíja veľmi zle, pripustil v Sobotných dialógoch Slovenského rozhlasu premiér Robert Fico.

Ako uviedol, tohtoročný rozpočet s predpokladaným schodkom 4,6 percenta sa zdal nereálny už pri jeho prijímaní.

Podľa odhadu...

Ukrajina chce využiť slovenský Eustream na prepravu plynu

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Ukrajina chce využiť slovenský Eustream na prepravu plynuBRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Ukrajina má záujem využiť slovenský Eustream na prepravu plynu.

„Je tam niekoľko možností, napríklad swapovým spôsobom zabezpečovať tranzit plynu na našom výstupnom bode v Kapušanoch. Druhou možnosťou je fyzická preprava, tam je časové...

Europoslanci sa búria, Argentíne hrozia odvetou

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Europoslanci sa búria, Argentíne hrozia odvetou ŠTRASBURG 20. apríla (WEBNOVINY) - Európsky parlament (EP) v piatok odsúdil zámer Argentíny znárodniť energetickú spoločnosť YPF, ktorej väčšinovým vlastníkom je španielsky koncern Repsol, a vyzval Európsku komisiu, aby zvážila odvetné opatrenia.

Rezolúciu, ktorá...

Krachujúce Grécko dostane 25 miliárd eur na podporu bánk

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Krachujúce Grécko dostane 25 miliárd eur na podporu bánkATÉNY 20. apríla (WEBNOVINY) - Grécko podľa tamojšieho premiéra Lukasa Papadimosa získalo z Európskeho fondu finančnej stability (EFSF) prvých 25 mld. eur na podporu bánk.

Premiér v piatok uviedol, že tieto finančné prostriedky budú slúžiť na zmiernenie strát, ktoré utrpel...

Maďari budú asi platiť viac za telefonovanie a internet

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Maďari budú asi platiť viac za telefonovanie a internetBUDAPEŠŤ 20. apríla (WEBNOVINY) - Maďarsko uvažuje o zdanení telefonických hovorov a používania internetu. Nová daň by mala do štátneho rozpočtu priniesť ročne 50 mld. HUF. Informoval o tom v piatok spravodajský portál Origo.hu, pričom sa odvolával na zdroje z ministerstva...

Česká Škoda Auto zvýši mzdy, štrajk nebude

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Česká Škoda Auto zvýši mzdy, štrajk nebudeMLADÁ BOLESLAV 20. apríla (WEBNOVINY) - Odborári mladoboleslavskej automobilky Škoda Auto, ktorá je dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu Volkswagen, súhlasili s návrhom firmy na rast platových taríf o 5 %. Odborári o tom v piatok informovali na svojej webovej prezentácii...

Strana 1 z 407

Štatistika

 
Aktuálne máme 66 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.015 s.