práve ste tu : Ekonomika Financie Pôžička? Nedajte šancu zbytočným poplatkom

Pôžička? Nedajte šancu zbytočným poplatkom

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 10. apríla (WBN/PR) - Čo v prípade, keď vás prekvapí nedostatok finančných prostriedkov? Ak ste ochotní zadĺžiť sa, môžete si vybrať z viacerých možností, ktoré poskytujú finančné inštitúcie. Vysokým úrokom či riziku hroziacom pri nebankových subjektoch sa vyhnete, ak si požičiate od banky. Tak ako väčšina klientov na Slovensku, aj vy môžete siahnuť po spotrebnom úvere. Jeho využitie je na vás - od nákupu tovaru či služby až po nákup či rekonštrukciu nehnuteľnosti.

Čím by ste sa mali pri výbere úveru riadiť? Mali by ste vedieť, že dôležitá nie je len samotná úroková sadzba, ale aj dostupnosť úveru, výška poplatkov, potreba zdokladovania či ručenia. V prípade, že potrebujete financie rýchlo a bez zbytočných poplatkov, požiadajte o pôžičku v online banke ZUNO. Jej poskytnutie či vedenie je za 0 €. Banka vám pritom požičia až do výšky 20 000 € bez ručiteľa či potreby zdokladovania účelu.

V ZUNO si tiež sami určíte deň mesačnej splátky či mesiac, počas ktorého si budete môcť od splátky oddýchnuť. Náročnejší klienti môžu siahnuť po takzvanej pôžičke plus. S týmto produktom dostanú za 2,99 € mesačne sms-ky o blížiacej sa splátke, poistenie pôžičky, možnosť jej predčasného splatenia či možnosť zmeny zmluvných podmienok a to bez ďalších poplatkov. Férová je aj úroková sadzba, za ktorú ZUNO požiačiava - pohybuje sa v rozpätí od 7,9 % do 15,9 %.

Rovnako ako pri bežnom účte, termínovaných vkladoch a sporiacich účtoch online banka stavila na transparentnosť, jednoduchosť a zrozumiteľnosť. Ak si teda potrebujete požičať, stačí pár klikov na webstránke ZUNO a peniaze máte na účte bez toho, aby ste museli niekam chodiť. Zároveň si môžete byť istý, že vás neprekvapia žiadne skryté podmienky či zbytočné poplatky.

Náš tip: Požičajte si bez zbytočných poplatkov, ručiteľa či dokladovania účelu a vybavte všetko potrebné jednoducho a online z pohodlia domova

Štatistika

 
Aktuálne máme 47 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.031 s.