práve ste tu : Kultúra Divadlo Bratislavské Štúdio L+S ponúkne hudobné akcie Lipu a Rózsu

Bratislavské Štúdio L+S ponúkne hudobné akcie Lipu a Rózsu

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 28. septembra (WEBNOVINY) - Popri množstve divadelných predstavení ponúkne bratislavské Štúdio L+S v októbri aj dve zaujímavé hudobné akcie.

Už v nedeľu 2. októbra sa v priestoroch divadla pod taktovkou Petra Lipu uskutoční Swing Time.

Ide o podujatie, na ktorom sa spoja hudobníci, ktorí začínali v 60. rokoch minulého storočia.

Swingovú a dixielandovú hudbu pripomenú okrem Lipu aj Igor Čelko, Peter "Citrón“ Móric, Karol Sucháň, Vlado Vizár, Juraj Lehotský alebo Tóno Rakický. "Juniorom" na pódiu bude klavirista Palo Bodnár a na kontrabas príde z Brna zahrať Vincenc Kummer, ktorý svojho času nahrával s Lacom Deczim a Lacom Gerhardom.

Ďalšou októbrovou hudobnou akciou Štúdia L+S bude prvý z exkluzívnych večerov nielen o hudbe s názvom Music a la cARTe. Prvé podujatie série sa bude konať v piatok 14. októbra. Sprievodnú kapelu, ktorá je zostavená zo špičkových hudobníkov (jadro tvoria Martin Valihora a Marián Čekovský), bude viesť iniciátor nečakaných hudobných spojení Oskar Rózsa.

Vysvetliť kto, prečo a načo sa ocitol na javisku bude zase úloha Pavla Danišoviča. Vstupenka na akciu Swing Time sa dá kúpiť za 12 eur. Lístok na prvé podujatie Music a la cARTe si záujemcovia a záujemkyne môžu zadovážiť za 11 eur.

Agentúru SITA informovala PR manažérka spoločnosti Forza Zuzana Čižmáriková.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 175 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.017 s.