práve ste tu : Kultúra Film

Film a TV

Film Mŕtvola musí zomrieť ocenili na festivale v Houstone

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Film Mŕtvola musí zomrieť ocenili na festivale v HoustoneBRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Slovenskú komédiu Mŕtvola musí zomrieť (2011) režiséra a scenáristu Jozefa Paštéku ocenili na 45. ročníku WorldFestu - Medzinárodného filmového...

Herec Zac Efron zhodil zo seba šaty, potom sa za to hanbil

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Herec Zac Efron zhodil zo seba šaty, potom sa za to hanbilBRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Americkému hercovi Zacovi Efronovi síce nerobilo problém vyzliecť sa pri ľúbostných scénach s Taylor Schilling v novom filme Šťastlivec (2012), no pred svojou mamou sa za ne podľa jeho slov hanbil.

"Videli sme ten film spolu a bolo to trochu...

Herečka Penélope Cruz si možno opäť zahrá s manželom

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Herečka Penélope Cruz si možno opäť zahrá s manželomBRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) - Manželský pár Penélope Cruz a Javier Bardem si zrejme opäť spoločne zahrá v jednom filme.

Naposledy sa tak stalo v roku 2008 v snímke Vicky Cristina Barcelona, za výkon v ktorej Cruz získala Oscara. Tentoraz ide o triler The Counselor režiséra...

Projekt X je podľa divákov autentický

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Projekt X je podľa divákov autentickýBRATISLAVA 19. apríla (WEBNOVINY) - Premiéra filmu Projekt X prilákala okrem množstva divákov aj niekoľko známych tvárí, medzi ktorými nechýbali Eva Cifrová, Lucia Šípošová, Bruno Ciberej či Michal Nemtuda.

Podľa vyjadrení jednej z diváčok bol dej autentický...

Film o ceste autistu za Metallicou pôjde do kín v júni

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Film o ceste autistu za Metallicou pôjde do kín v júniBRATISLAVA 18. apríla (WEBNOVINY) - V júni začnú vybrané britské kiná premietať nový dokument Mission To Lars, ktorý vyrozpráva príbeh o autistickom fanúšikovi skupiny Metallica so syndrómom fragilného chromozómu X.

Postihnutý Tom Spicer sa v snímke vydá na cestu za...

Strana 1 z 106

Štatistika

 
Aktuálne máme 276 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.016 s.