práve ste tu : Kultúra Film Budúcnosť Dva a pol chlapa je neistá, herci chcú viac peňazí

Budúcnosť Dva a pol chlapa je neistá, herci chcú viac peňazí

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 29. marca (WEBNOVINY) - Televízia CBS a štúdio Warner Bros. Television začali pracovať na tom, aby mohli v budúcej televíznej sezóne opäť priniesť komediálny seriál Dva a pol chlapa (2003).

Svojim hviezdam Ashtonovi Kutcherovi a Jonovi Cryerovi podľa informácií magazínu The Hollywood Reporter ponúkli nové zmluvy na ďalšie dva roky.

Ako ale uvádza webová stránka www.hollywoodreporter.com, problém vidia obaja herci aj ich zástupcovia v skutočnosti, že ponuka nezahŕňa zvýšenie honorárov.


Kutcher dostáva 700-tisíc dolárov za epizódu, Cryer o niečo menej

Tridsaťštyriročný Kutcher, ktorý dostal hlavnú rolu v úspešnom seriáli po tom, ako v marci minulého roka pre nevhodné správanie vyhodili Charlieho Sheena, vraj dostáva 700-tisíc dolárov za epizódu. Sheen bol pritom v čase výpovede s honorárom 1,25 milióna za epizódu najlepšie plateným televíznym hercom.

Cryer, ktorý v sérii účinkuje od jej začiatku v roku 2003, údajne zarába ešte o niečo menej ako Kutcher. Ponuka CBS a Warner Bros. je tak pravdepodobne len začiatkom dlhých rokovaní s oboma hercami a ich zástupcami. TV Guide v utorok informoval, že Kutcher požaduje v prípade svojho návratu na ďalšiu sezónu milión dolárov za epizódu.

To však podľa The Hollywood Reporter nie je jediný problém. Ich zdroj totiž tvrdí, že Kutcher, Cryer ani spolutvorca seriálu Chuck Lorre nie sú nadšení z možnosti pokračovať ešte ďalšie dva roky a sú skôr naklonení skončiť po nasledujúcej, desiatej sezóne. Ak im však zvýšia platy, je možné, že názor zmenia.


Od dohody závisí aj scenár poslednej časti

Tvorcov navyše na budúci týždeň čaká nakrúcanie záverečnej časti aktuálnej sezóny a v prípade, že by mala byť aj definitívnou bodkou za seriálom, Lorre so svojím tímom by chceli dať príbehom postáv zodpovedajúce ukončenie. Ak sa však dovtedy nedohodnú, bude treba epizódu napísať tak, ako by sa seriál mal vrátiť, no napokon sa to vôbec nemusí stať.

The Hollywood Reporter napriek tomu konštatuje, že je veľmi pravdepodobné, že k nejakej dohode predsa len dôjde, pretože seriál Dva a pol chlapa je pre CBS a WBTV finančne veľmi výnosný. Hovorca CBS sa však "ku klebetám a špekuláciám" odmietol vyjadriť.

Ashton Kutcher je známy najmä zo seriálu Tie roky sedemdesiate (1998 - 2006) a snímok ako Kámo, kde mám fáro? (2000), Šialené rande (2003), Osudový dotyk (2004), Mejdan v Las Vegas (2008) či Hlavne nezáväzne (2011).

Štyridsaťšesťročný Jon Cryer na striebornom plátne debutoval v roku 1984 v romantickej komédii Taká vydarená aféra. Zahral si tiež v snímkach ako Kráska v ružovom (1986), Domáci front (1987) či Horúce strely (1991), kde sa stretol so svojím neskorším kolegom zo seriálu Dva a pol chlapa Charliem Sheenom. Za stvárnenie Alana Harpera ho šesťkrát nominovali na televíznu cenu Emmy, pričom raz sa mu podarilo prestížnu trofej získať.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 70 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.012 s.