práve ste tu : Kultúra Film Tomi Popovič vydáva singel k filmu eŠteBák

Tomi Popovič vydáva singel k filmu eŠteBák

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 10. apríla (WEBNOVINY) - Tomi Popovič dnes vydáva nový singel s názvom Tvoja sloboda, ktorý je zároveň ústrednou piesňou k slovensko-česko-poľskému filmu eŠteBák.

Pre Popoviča, ktorý je držiteľom Zlatého slávika za Hit roka 2011, je to prvé spojenie s filmom. Snímka eŠteBák sa do slovenských kín dostane 19. apríla.

EŠteBák je trpká komédia, ktorá sa odohráva v časoch najťažšej normalizácie po okupácii ČSSR vojskami Varšavskej zmluvy. Za vtipy o komunistoch sa vtedy chodilo do väzenia, farebný televízor a telefón boli výsadou vyvolených a udávanie bolo národným športom.

Adam (Jiří Mádl) je rádioamatér. Z nevinného koníčka sa stáva profesionálny nástroj režimu. Za získané výhody však musí zaplatiť plnením rozkazov, ktoré ničia životy iných a stratou vlastnej slobody. V snímke režiséra Juraja Nvotu si tiež zahrali Michaela Majerníková, Ady Hajdu, Jan Budař, Ondřej Vetchý, Marko Igonda, Táňa Pauhofová, Arnošt Goldflam, Szidi Tobias, Martin Geišberg, Marek Geišberg, Maciej Stuhr, Dorota Nvotová, Lukáš Latinák.Informácie agentúre SITA poskytla PR manažérka filmu Eva Gažová.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 119 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.017 s.