práve ste tu : Kultúra Film Herečka Penélope Cruz si možno opäť zahrá s manželom

Herečka Penélope Cruz si možno opäť zahrá s manželom

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) - Manželský pár Penélope Cruz a Javier Bardem si zrejme opäť spoločne zahrá v jednom filme.

Naposledy sa tak stalo v roku 2008 v snímke Vicky Cristina Barcelona, za výkon v ktorej Cruz získala Oscara. Tentoraz ide o triler The Counselor režiséra Ridleyho Scotta. Bardem už účinkovanie v ňom prijal, jeho manželka zatiaľ o svojej úlohe rokuje.

Autorom scenára je držiteľ Pulitzerovej ceny Cormac McCarthy, ktorého román Táto krajina nie je pre starých poslúžil ako predloha pre rovnomennú oscarovú filmovú adaptáciu bratov Coenovcov (2007). Bardem za rolu Antona Chigurha v tejto snímke získal svoju druhú nomináciu na Oscara, ktorú sa mu po prvý raz podarilo premeniť na víťazstvo.The Counselor je príbeh rešpektovaného advokáta (Michael Fassbender), ktorý sa namočí do obchodov s drogami, no neskôr sa musí zo všetkých síl snažiť, aby vyviazol živý. Zainteresovaní do projektu tvrdia, že je to "Táto krajina nie je pre starých na steroidoch".

Bardem stvárni bohatého známeho hlavnej postavy, zloducha si zahrá Brad Pitt. Ak budú rokovania s Penélope Cruz úspešné, vo filme sa objaví ako hlavná ženská hrdinka.

Cruz a Bardem spolu začali chodiť v roku 2007. Po prvý raz sa ale stretli už počas nakrúcania komediálnej drámy Šunka, šunka (1992). Svoje súkromie si napriek popularite pred médiami starostlivo chránia. Zosobášili sa v júli 2010 na Bahamách a v januári 2011 sa im narodil syn Leonardo.

Informácie zverejnila webová stránka www.hollywoodreporter.com.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 246 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.012 s.