práve ste tu : Kultúra Film Herec Zac Efron zhodil zo seba šaty, potom sa za to hanbil

Herec Zac Efron zhodil zo seba šaty, potom sa za to hanbil

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Americkému hercovi Zacovi Efronovi síce nerobilo problém vyzliecť sa pri ľúbostných scénach s Taylor Schilling v novom filme Šťastlivec (2012), no pred svojou mamou sa za ne podľa jeho slov hanbil.

"Videli sme ten film spolu a bolo to trochu nepríjemné," uviedol 24-ročný herec pre magazín People. "Aj keď bola o niekoľko sedadiel nižšie, snažil som sa počas tých scén zmiznúť, lebo som sa príšerne hanbil. Samozrejme, že to len hrám, ale vedieť, že to vidí moja mama a rodina, je trochu čudné," dodal.

Vo filmovej adaptácii románu Nicolasa Sparksa je pritom niekoľko odhalených scén, v jednej z nich je dokonca herec so svojou filmovou partnerkou v sprche. Podľa Efrona sa však jeho mama Starla len zasmiala a bola na neho hrdá.


Video: Ukážka z filmu Šťastlivec


Zac Efron je známy najmä z filmovej série High School Musical (2006, 2007 a 2008), muzikálu Hairspray (2007) či komédie Znovu 17 (2009). Zahral si aj v drámach Me and Orson Welles (2008), Charlie St. Cloud (2010) a romantickej komédii Silvestrovská noc (2011). Svoj hlas prepožičal Tedovi v animovanej snímke Lorax (2012) a film The Paperboy (2012), v ktorom si zahral s Nicole Kidman, Matthewom McConaugheym a Johnom Cusackom, sa bude na 65. Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes uchádzať o prestížnu Zlatú palmu.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 160 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.012 s.