práve ste tu : Kultúra Hudba The Prodigy zaútočí na Bratislavu siedmimi kamiónmi techniky

The Prodigy zaútočí na Bratislavu siedmimi kamiónmi techniky

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 12. apríla (WEBNOVINY) - Britská elektronická formácia The Prodigy si na svoj bratislavský koncert, ktorý odohrá v piatok 27. apríla po 20:00 v Aegon aréne Národného tenisového centra (NTC), privezie techniku v siedmich kamiónoch.

Priamo na pódiu budú mať okrem iného aj osem veľkých ventilátorov. Po skončení koncertu sa v klube Loft! uskutoční afterpárty, pričom vstupenky na koncert platia aj na ňu. Agentúru SITA informoval Vladimír Kroupa zo spoločnosti Access Promotion.

Skupina The Prodigy vznikla v roku 1990 a tvorí ju trojica Liam Howlett, Keith Flint a Maxim Reality. Vydali zatiaľ päť štúdiových albumov: Experience (1992), Music for the Jilted Generation (1994), The Fat of the Land (1997), Always Outnumbered, Never Outgunned (2004) a Invaders Must Die (2009).

Podľa ankety organizátorov festivalu GlobalGathering sú The Prodigy najvplyvnejším interpretom elektronickej hudby všetkých čias. Medzi najväčšie hity zoskupenia patria skladby ako No Good (Start the Dance), Voodoo People, Firestarter, Breathe, Smack My Bitch Up či Omen. Od svojho vzniku predali na celom svete viac ako 25 miliónov nahrávok.

The Prodigy sa v minulosti predstavili aj v Bratislave v Parku kultúry a oddychu (PKO) a Inchebe, na trenčianskom festivale Pohoda, maďarskom Szigete či rakúskom Frequency festivale. Len deň po vystúpení v Bratislave sa opäť predvedú v Budapešti a v lete odohrajú koncerty napríklad na českom podujatí Rock for People či srbskom Warriors Dance Festivale.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 57 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.016 s.