práve ste tu : Kultúra Hudba V klipoch k McCartneyho singlu hrajú herci Depp a Portman

V klipoch k McCartneyho singlu hrajú herci Depp a Portman

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 14. apríla (WEBNOVINY) - Britský hudobník Paul McCartney zverejnil tri videoklipy k jeho singlu My Valentine.

V jednom z čiernobielych klipov vystupujú herci Johnny Depp a Natalie Portman - obaja sedia na stoličke a slová piesne vyjadrujú posunkovou rečou.

V ďalších dvoch sa objavil každý sám. Videá režíroval McCartney s pomocou oscarového kameramana Wallyho Pfistera (Dokonalý trik, 2006; Temný rytier, 2008; Počiatok, 2010).

Romantická skladba My Valentine je prvým singlom z 15. sólového štúdiového albumu Paula McCartneyho Kisses on the Bottom (2012). Album obsahuje dvanásť coververzií, napríklad od Franka Loessera, Irvinga Berlina či Billyho Hilla, a dve vlastné nové skladby - Only Our Hearts a My Valentine, na ktorej na gitare hrá hudobník Eric Clapton.

Paul McCartney je jedným z najslávnejších hudobníkov všetkých čias a podľa Guinnessovej knihy rekordov najúspešnejším muzikantom v histórii populárnej hudby. V rokoch 1960 až 1970 bol členom The Beatles a od roku 1971 do roku 1981 pôsobil vo formácii Wings. V 80. rokoch sa zaskvel niekoľkými duetami, napríklad Ebony and Ivory so Steviem Wonderom či Say Say Say a The Girl Is Mine s Michaelom Jacksonom.

Jeden z najbohatších ľudí Veľkej Británie sa vlani v októbri zosobášil s Nancy Shevell. Jeho prvou manželkou bola Linda Eastman, ktorá zomrela v roku 1998, ženatý bol aj s bývalou modelkou Heather Mills. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 136 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.014 s.