práve ste tu : Kultúra Hudba Predkapelou na turné IMT Smile bude Aimee

Predkapelou na turné IMT Smile bude Aimee

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Prehľad IMT Smile 2012 tour:

26.4. - Košice - Infinity aréna, hosť Čechomor
27.4. - Bardejov - Športová hala
28.4. - Michalovce - Mestská športová hala
1.5. - Bratislava - Stará tržnica, hosť Čechomor - vypredané
2.5. - Bratislava - Stará tržnica, hosť Čechomor
4.5. - Banská Bystrica - hala Štiavničky
5.5. - Nové Zámky - hala Milénium
11.5. - Trenčín - Piano club
12.5. - Žilina - Holiday Inn
15.5. - Praha - Lucerna, hosť Čechomor
22.6. - Prešov - Amfiteáter, hosť Richard Müller Kapela IMT Smile, ktorá 16. apríla vydala nový album Rodina, na turné pôjde s formáciou Aimee.

Hudobníci si predkapelu vyberali počas posledných dvoch mesiacov v rámci koncertov Jack Daniel´s Music Štart a meno víťaza oznámili vo vysielaní Rádia Expres. Skupina Aimee z Dunajskej Stredy zaujala nielen hudobníkov, ale aj poslucháčov rádia, ktorí rozhodli o jej konečnom víťazstve. Členovia Aimee o sebe prezradili, že počúvajú veľa slovenskej aj zahraničnej hudby. Majú blízko k popu, ale aj funky, či jemnému rocku.

Nový album Rodina, ktorý IMT Smile nahrávali od augusta 2010 do konca roku 2011, obsahuje dovedna 11 skladieb. Čerstvé skladby IMT Smile predstavia na spomínanom slovensko-českom turné, ktoré odštartujú 26. apríla v Košiciach v Infinity aréne. Následne sa predstavia v Bardejove (Športová hala), Michalovciach (Športová hala), dvakrát v Bratislave (Stará tržnica), Banskej Bystrici (hala Štiavničky), Nových Zámkoch (hala Milénium), Trenčíne (Piano club), Žiline (Holiday Inn) a v Prahe (Lucerna). Na záver turné sa hudobníci ukážu 22. júna doma v Prešove (Amfiteáter). V Bratislave, Košiciach a Prahe vystúpi s IMT Smile špeciálny hosť - česká kapela Čechomor. V Prešove si s IMT Smile zaspieva Richard Müller.Video: IMT Smile - Viac


Agentúru SITA informoval manažment kapely IMT Smile.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 141 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.010 s.