práve ste tu : Kultúra Knihy

Knihy

Na Slovensku vypukne Knižná mánia

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Na Slovensku vypukne Knižná mániaBRATISLAVA 17. apríla (WEBNOVINY) - Pri príležitosti Svetového dňa knihy, ktorý bude 23. apríla, sa na Slovensku uskutoční projekt s názvom Knižná mánia. V priebehu dvoch týždňov v...

Za tie prachy to stálo!

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Za tie prachy to stálo!BRATISLAVA 13. apríla (WBN/PR) - Je nedeľa a už od rána sa všetko krúti okolo vysokoškoláčky Simony. Má totiž zásnuby. Príchodom budúceho ženícha však na povrch vyplávajú prekvapivé odhalenia o jej dvojakom živote.

Keď sa rodičia dozvedia nelichotivú pravdu, že si...

J.K. Rowling prezradila názov jej románu pre dospelých

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
J.K. Rowling prezradila názov jej románu pre dospelýchBRATISLAVA 12. apríla (WEBNOVINY) - Britská spisovateľka J. K. Rowling oznámila, že jej prvý román pre dospelých sa bude volať The Casual Vacancy.

Román vyjde celosvetovo 27. septembra v knižnej podobe, na CD aj ako elektronická kniha.

"Táto kniha sa bude od Harryho Pottera...

Jozef Banáš predstaví svoju tvorbu v Nitre a Žiline

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
Jozef Banáš predstaví svoju tvorbu v Nitre a ŽilineBRATISLAVA 12. apríla (WEBNOVINY) - Slovenský spisovateľ Jozef Banáš príde svoju tvorbu už čoskoro predstaviť do Nitry a Žiliny. V nitrianskom kníhkupectve Martinus.sk ho fanúšikovia uvidia v piatok 20. apríla o 17:00, žilinský Martinus navštívi v pondelok 30. apríla o 18:00...

John Grisham a novinka Advokáti

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
John Grisham a novinka AdvokátiBRATISLAVA 11. apríla (WBN/PR) - Preslávili ho právnické trilery. Viaceré z nich sfilmovali a v hlavných úlohách sa objavili svetoznáme hviezdy ako Tom Cruise, Denzel Washington, Matt Damon, Sandra Bullock či Julia Roberts.

Jeho filmy režírovali esá ako Francis Ford Coppola alebo...

Strana 1 z 22

Štatistika

 
Aktuálne máme 271 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.017 s.