práve ste tu : Kultúra Knihy John Grisham a novinka Advokáti

John Grisham a novinka Advokáti

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 11. apríla (WBN/PR) - Preslávili ho právnické trilery. Viaceré z nich sfilmovali a v hlavných úlohách sa objavili svetoznáme hviezdy ako Tom Cruise, Denzel Washington, Matt Damon, Sandra Bullock či Julia Roberts.

Jeho filmy režírovali esá ako Francis Ford Coppola alebo Sydney Pollack. Medzi najčítanejších spisovateľov patrí aj na Slovensku a práve mu vychádza novinka.

John Grisham a Advokáti.
Lahôdka pre milovníkov grishamoviek a právnických trilerov. Opäť súboj Dávida a Goliáša s neistým koncom. Príbeh, ktorý vás rýchlo vtiahne a dlho nepustí.

Firma Finley a Figg je tak trochu butiková, priznávajú to aj jeho majitelia. Riešia bežné prípady rozvodov, úrazov, šoférovania pod vplyvom alkoholu a sotva zarobia dosť na to, aby prežili. Po dvadsiatich rokoch spolupráce sa spoločníci hádajú ako starí manželia a rozhodcu im robí Rochelle, ich sekretárka a jediná zamestnankyňa.

Jedného dňa sa do ich kancelárie doslova vtacká David Zinc, mladý právnik, ktorý ušiel z veľkej firmy v strede mesta, opil sa a nakoniec sa ocitol na prahu firmy Finley a Figg. Keď vytriezvie a uvedomí si, že je bez práce, rozhodne sa tam zamestnať. Firma s novým zamestnancom je pripravená pustiť sa do veľkého prípadu, ktorý by mohol znamenať rýchle zbohatnutie takmer bez práce. Advokátov čaká proces na federálnom súde, o akom sa im ani nesnívalo.

Nie všetko však ide ako po masle a nič nie je také, ako vyzerá...
Začítajte sa do novej knihy Johna Grishama Advokáti už teraz.

Pozrite si trailer k novinke Advokáti:


Kniha Advokáti: http://www.bux.sk/knihy/200174-advokati.html
Úryvok z knihy Advokáti: http://www.bux.sk/knihy/nahlad/200174-advokati.html?page=0
Book trailer Advokáti: http://youtu.be/dFtIMsfcv_I

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 158 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.011 s.