práve ste tu : Kultúra Knihy Za tie prachy to stálo!

Za tie prachy to stálo!

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 13. apríla (WBN/PR) - Je nedeľa a už od rána sa všetko krúti okolo vysokoškoláčky Simony. Má totiž zásnuby. Príchodom budúceho ženícha však na povrch vyplávajú prekvapivé odhalenia o jej dvojakom živote.

Keď sa rodičia dozvedia nelichotivú pravdu, že si Simona počas štúdia privyrába ako spoločníčka pre pánov, matka ju okamžite zavrhne. Simona zostáva sama, bez domova, rodiny i snúbenca...

Za tie prachy to stálo je novinka z edície Príbehy z kabelky plná emócií, vzťahov a lásky. Simonu ťažia tiene minulosti a otázkou je, či sa ich dokáže zbaviť a opäť nájsť pokoj v rodine i v duši.

Po odhalení jej dvojakého života nájde na krátky čas útočisko u spolužiačky Babs, ale osud je nevyspytateľný. Minulosť nás vždy dobehne a v istom bode ju musíme riešiť. Utekať donekonečna sa nedá. Zvládne to Simona?

Kniha Za tie prachy to stálo je skvele napísaný príbeh zo súčasnosti o aktuálnej a veľmi zaujímavej téme. Čitateľky možno zostanú prekvapené, ako ľahko sa vie dobré a slušné dievča zapliesť do vzťahov za peniaze. A možno ich udiví, že aj v takýchto vzťahoch možno nájsť niečo ľudské, takže konanie hlavnej hrdinky hneď neodsúdia...

Stoja však tie prachy naozaj za to? Prečítajte si úryvok z knihy Silvie Koscelanskej Za tie prachy to stálo.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 321 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.019 s.