práve ste tu : Veda a technika Príroda Kengura napadla ženu, ktorá venčila psov

Kengura napadla ženu, ktorá venčila psov

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 19. októbra (WEBNOVINY) - Janet Karson zo západoaustrálskeho mesta Deanmill napadla v sobotu kengura, keď venčila svojich troch psov v buši za mestom.

Žena utrpela mnohopočetné zranenia na krku, ušiach a chrbte, pričom podľa jej slov bol zázrak, že útok prežila.

"Rozhodla som sa vziať svojich troch psov na prechádzku, pretože bolo pekne. Zišla som z hlavného chodníka a v tom zrazu predo mnou vyskočila veľká kengura. Jeden z mojich psov sa mi vytrhol a začal ju naháňať. Najprv som ho počula štekať, ale potom prestal, tak mi napadlo, že musí mať problémy a tak som utekala za ním," uviedla Karson s tým, že svojho psa našla v "objatí" kengury.

Rozbehla sa mu preto na pomoc, no vtedy kengura zaútočila na ňu. "Použila som palicu, aby som odtrhla jej pazúry od svojho psa a vtedy sa otočila ku mne. Bola obrovská. Všetko, čo si pamätám, sú jej pazúry a pach mojej krvi, keď moja hlava narazila na jej hrudník. Vtedy som si pomyslela, že je po mne. Stalo sa to celé tak rýchlo, po niekoľkých sekundách bolo po všetkom. Neviem, či ju nakoniec zahnali moje psy alebo jednoducho odskákala preč, v každom prípade je zázrak, že som nažive," opísala nepríjemný zážitok Karson, ktorá sa však po útoku najprv postarala o svojich psov. Do nemocnice sa vydala až po tom, čo ju presvedčil priateľ. Lekári jej museli zašiť dotrhané uši, pričom na to potrebovali až dvadsať stehov.

Informácie pochádzajú z webstránky au.news.yahoo.com/thewest.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 151 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.008 s.