práve ste tu : Zdravie Zdravotníctvo

Zdravotníctvo

Vyše deväť miliónov eur bude stáť zavedenie systému platieb

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
BRATISLAVA 21. decembra (WEBNOVINY) - Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosť (ÚDZS) má na zavedenie DRG systému rozpočtované financie vo výške 9,2 mil. eur.

To zahŕňa nielen...

Odmietnutie očkovania detí budú asi lekári hlásiť

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
BRATISLAVA 21. decembra (WEBNOVINY) - Od začiatku budúceho roka budú lekári podľa všetkého hlásiť regionálnemu úradu verejného zdravotníctva každé odmietnutie povinného očkovania alebo nedostavenie sa na povinné očkovanie.

Vyplýva to z vyhlášky Ministerstva zdravotníctva...

Prešovská nemocnica zaplatila tisíce eur za smrť pacienta

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
PREŠOV 18. decembra (WEBNOVINY) - Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou udelil Fakultnej nemocnici s poliklinikou Jána Adama Reimana v Prešove pokutu vo výške 9 tisíc eur za porušenie zdravotnej starostlivosti s následkom smrti pacienta po operácii.

Ako informovala...

Požiadavky lekárov uškodili malým nemocniciam, hrozí kolaps

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
BRATISLAVA 16. decembra (WEBNOVINY) - Malým nemocniciam na Slovensku hrozí údajne kolaps. Tvrdí to Asociácia nemocníc Slovenska (ANS).

Dôvodom je navýšenie platov lekárov, na ktoré zdravotnícke zariadenia nemajú peniaze. "Ten systém v marci dostane vážne trhliny a do konca...

Ľuďom vrátia doplatky za lieky do Vianoc

Napísať e-mail Vytlačiť PDF
BRATISLAVA 16. decembra (WEBNOVINY) - Poistencom zdravotných poisťovní ešte do Vianoc vrátia doplatky za lieky za tretí štvrťrok.

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa poisťovne Union Judita Smatanová, "poistenci zdravotnej poisťovne Union, na ktorých sa vzťahuje ochranný...

Strana 1 z 117

Štatistika

 
Aktuálne máme 276 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.023 s.