práve ste tu : Automagazín Novinky Nové Subaru Impreza – prvá fotka

Nové Subaru Impreza – prvá fotka

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

Foto: Subaru
BRATISLAVA 7. apríla (WEBNOVINY) - Ak si pamätáte na koncept budúcej generácie Imprezy z minuloročného autosalónu v Los Angeles a porovnáte si ho s touto fotkou, zrejme ste prekvapení. Možno aj trochu sklamaní, keďže koncept sa tváril oveľa dravšie, ako jeho sériová verzia. Samozrejme, zatiaľ ju máme možnosť vidieť iba z profilu. Možno to nakoniec nebude také zlé. Viac sa ale dozvieme až koncom mesiaca, kedy bude mať táto novinka výstavnú premiéru na autosalóne v New Yorku.

Každopádne, nechcem predbiehať, keďže sme ešte nemali možnosť vidieť prednú a zadnú časť auta, ale aj keď sériové prevedenie novej Imprezy nevyzerá ako koncept, keď sa lepšie zahľadíte na jej siluetu, zistíte, že ide o celkom vydarené auto. V New Yorku by sa navyše mala hneď predviesť aj päťdverová verzia.

Subaru chce na nový model zákazníkov nalákať priestrannejším interiérom, ako mal predchodca. Sľubujú tiež väčší komfort a lepšie odhlučnenie. Nová Impreza by dokonca mala byť najúspornejším autom s pohonom všetkých štyroch kolies na americkom trhu. Žiadne technické údaje však zatiaľ neboli zverejnené.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 133 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.014 s.