práve ste tu : Automagazín Novinky Porsche predstavilo Cayman S Black Edition

Porsche predstavilo Cayman S Black Edition

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

Foto: Porsche
BRATISLAVA 6. mája (WEBNOVINY) - Porsche Cayman S Black Edition bude o niečo silnejšie ako štandardný Cayman S, bude mať o niečo bohatšiu výbavu a väčšie kolesá. Dostupné bude iba v čiernej farbe. V rovnakej farbe je vyvedený aj interiér. Štandardom je čalúnenie čiernou kožou, podklad prístrojov je zatmavený. Palubnú dosku zdobí plaketa s poradovým číslom konkrétneho exempláru z 500-kusovej série. Pri nastupovaní vás na unikátnosť auta upozorní nerezový prah s nápisom „Black Edition“.

Pred zadnou nápravou je uložený rovnaký 3,4-litrový šesťvalcový boxer, ako v štandardnom Caymane S. Má však o 10 koní viac, čiže dosahuje rovnaký výkon (243 kW/330 k) ako Cayman R. Z tohto modelu si Black Edition požičia aj 19-palcové disky kolies. Na stovku budú čierne Caymany zrýchľovať za 5,1 sekundy, pokiaľ si ponecháte štandardný šesťstupňový manuál. Ak si priplatíte za sedemstupňovú dvojspojku, na stovke ste iba za 4,8 sekundy.


Porsche Cayman S Black Edition sa začne predávať v septembri. Jeho cena bude na Nemeckom trhu štartovať na úrovni približne 68 000 €. Cayman S Black Edition sa dá považovať za rozlúčkovú edíciu, prípadne jednu z posledných edícií, Caymanu, keďže do roka by malo Porsche predstaviť novú generáciu tohto modelu.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 135 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.