práve ste tu : Automagazín Veterány Pilotná rally oldtimerov Kempinski Rally 2011

Pilotná rally oldtimerov Kempinski Rally 2011

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 3. októbra (WBN/PR) - Grand Hotel Kempinski High Tatras a Kempinski River Park sa zapojil do organizovania pilotnej rally oldtimerov, ktorá sa uskutoční na Slovensku v dňoch 30. septembra – 4. októbra 2011.

Elegancia, exkluzivita, individualizmus - sú synonymá, ktoré charakterizujú filozofiu značky Kempinski. Podobné atribúty charakterizujú aj vzácne automobilové veterány, ktoré prinášajú závan starých čias, kedy elegancia a luxus boli povinnou výbavou vyberanej spoločnosti.

Počas 12 dní, v 5 krajinách budú môcť diváci obdivovať 22 automobilov, pri ktorých rok výroby nie je mladší ako rok 1940. Medzi skvostami veteránov uvidia Rolls Royce Cabriolet z roku 1926, Chevrolet Torpedo model Canadá z roku 1928, alebo Bentley 3 1/2 Roadster-Hooper z roku 1934 a iné.

Kempinski Rally sa začína 23. septembra 2011 vo Venice. V priebehu 12 dní povedia kolóna veteránov cez Chorvátsko, Slovinsko, Maďarsko a Slovensko, kde sa rally 4. októbra skončí.

Na Slovensku je naplánovaných hneď niekoľko stanovíšť, kde budú môcť milovníci starých áut obdivovať ich eleganciu. V sobotu 1. októbra v čase medzi 10.00 – 11.00 na námestí v Spišskej Sobote, 11.30 – 12.30 na golfovom ihrisku vo Veľkej Lomnici, 13.00 – 15.00 pri Grand Hoteli Praha v Tatranskej Lomnici, 15.30 – 16.30 pri Grand Hoteli Starý Smokovec, 3. októbra počas celého dňa na Kempinski Plazza pred Hotelom River Park v Bratislave.

O Kempinski

Meno Kempinski hrdo nosí neustále sa rozrastajúca kolekcia významných nehnuteľností po celom svete. Najstaršia luxusná hotelová skupina v Európe si vybudovala reputáciu na viere, že exkluzivita a individualizmus sú kľúčovými faktormi skutočného luxusu. Každý rok tieto kvality oceňuje rastúci počet hostí, keďže Kempinski pridáva do svojho portfólia nové hotely a rezorty v Európe, na Blízkom Východe, v Afrike či Ázii. Aj keď tento rast odzrkadľuje silu a úspech značky Kempinski, kolekcia ostáva kvôli zachovaniu exkluzivity limitovaná.

Ďalšie informácie a rezervácie:
www.kempinski.com/hightatras • www.globalhotelalliance.com

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 185 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.