práve ste tu : Kultúra Celebrity TOP 10 najvyhľadávanejších osobností filmu na IMDb

TOP 10 najvyhľadávanejších osobností filmu na IMDb

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 21. decembra (WEBNOVINY) - Najvyhľadávanejšou osobnosťou filmového priemyslu na portáli Internet Movie Database (IMDb) sa v roku 2011 stala Natalie Portman.

Porazila tak svoju hereckú kolegyňu zo snímky Čierna labuť (2010) Milu Kunis, ktorá skončila druhá. Johnny Depp, ktorý rebríčku za ostatných sedem rokov kraľoval šesť ráz, sa umiestnil na tretej priečke.

Šéfredaktor webstránky IMDb.com Keith Simanton herečkin úspech zdôvodňuje tým, že v tomto roku niekoľko ráz vyvolala v návštevníkoch záujem. Získala totiž Oscara za stvárnenie baletky v snímke Čierna labuť, porodila svoje prvé dieťa a objavila sa v troch úspešných filmoch - Thor, Princ a pruďas a Hlavne nezáväzne.

V rebríčku sa v nasledovnom poradí umiestnili Emma Stone, Chris Hemsworth, Olivia Wilde, Jennifer Lawrence, George Clooney, Ryan Gosling a Christian Bale.

Oproti minulému roku sa zvýšila popularita žien, medzi desiatimi najvyhľadávanejšími hereckými osobnosťami vtedy totiž boli len Kristen Stewart, Megan Fox a Zoe Saldana. Stewart ani jej herecký kolega Robert Pattinson zo ságy Twilight (2008, 2009, 2010, 2011) sa na rozdiel od minulého roka do prvej desiatky nedostali.

V prvej stovke sa po prvý raz objavili Jennifer Lawrence, Tom Hardy, Emily Browning, Michael Fassbender, Rosie Huntington-Whiteley, Henry Cavill, Dianna Agron, Alex Pettyfer, Jason Momoa a Saoirse Ronan.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.hollywoodreporter.com a www.cinemablend.com.

Rebríček najvyhľadávanejších osobností filmového priemyslu roka 2011 portálu IMDb.com:

1. Natalie Portman
2. Mila Kunis
3. Johnny Depp
4. Emma Stone
5. Chris Hemsworth
6. Olivia Wilde
7. Jennifer Lawrence
8. George Clooney
9. Ryan Gosling
10. Christian Bale

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 133 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.