práve ste tu : Kultúra Film Ashton Kutcher si zahrá Stevea Jobsa

Ashton Kutcher si zahrá Stevea Jobsa

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 2. apríla (WEBNOVINY) - Americký herec Ashton Kutcher by si mal v nezávislom životopisnom filme zahrať spoluzakladateľa spoločnosti Apple Stevea Jobsa. Snímku s jednoduchým názvom Jobs v réžii Joshuu Michaela Sterna by mali začať nakrúcať už v máji.

Stern chce využiť obdobie, keď bude mať Kutcher pauzu v nakrúcaní komediálneho seriálu Dva a pol chlapa (2003). O produkciu sa postará Mark Hulme z Five Star Institute. Scenár filmu, ktorý bude sledovať raketový vzostup Jobsovej kariéry, napísal Matt Whiteley.

Tridsaťštyriročný Ashton Kutcher je známy najmä zo seriálu Tie roky sedemdesiate (1998 - 2006) a snímok ako Kámo, kde mám fáro? (2000), Šialené rande (2003), Osudový dotyk (2004), Mejdan v Las Vegas (2008) či Hlavne nezáväzne (2011). V súčasnosti stvárňuje miliardára Waldena Schmidta v komediálnom seriáli Dva a pol chlapa (2003), kde v hlavnej úlohe nahradil Charlieho Sheena.

Vlastný biografický film o Jobsovi, ktorý 5. október 2011 vo veku 56 rokov podľahol rakovine, pripravuje aj spoločnosť Sony. Tá pritom získala filmové práva na jedinú autorizovanú životopisnú knihu venovanú Jobsovi z pera Waltera Isaacsona.

Informácie zverejnila webová stránka www.hollywoodreporter.com.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 154 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.