práve ste tu : Kultúra Film Na svete je trailer posledného filmu s Whitney Houston

Na svete je trailer posledného filmu s Whitney Houston

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 3. apríla (WEBNOVINY) - V pondelok debutoval v americkej televíznej šou Today trailer posledného filmu, v ktorom si zahrala zosnulá Whitney Houston.

V snímke s názvom Sparkle stvárnila matku troch dcér, ktoré vytvoria úspešnú spevácku skupinu a na vlastnej koži okúsia svet šoubiznisu plný nebezpečenstva a drog.

Ide o remake rovnomenného filmu z roku 1976, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstavila Irene Cara.

V novinke, ktorá sa do slovenských kín dostane 1. novembra, účinkujú Carmen Ejogo, Tika Sumpter a víťazka šiestej série speváckej súťaže American Idol Jordin Sparks.

Spevácka hviezda Whitney Houston, ktorá zomrela 11. februára vo veku 48 rokov, sa po prvý raz na striebornom plátne objavila po boku Kevina Costnera v legendárnom filme Osobný strážca (1992).

Nasledovala opäť jedna z hlavných úloh vo filme Až si vydýchnem (1995), v roku 1996 sa objavila po boku Denzela Washingtona v romantickom filme Kazateľova žena. O rok neskôr sa na televízne obrazovky dostal muzikál Popoluška, kde Houston stvárnila vílu.Herectvu by sa chcela venovať aj jej dcéra Bobbi Kristina, ktorá nedávno prijala úlohu v komediálnom seriáli For Better or Worse.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 143 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.