práve ste tu : Kultúra Film Ashton Kutcher vraj chce ďalej hrať v Dva a pol chlapa

Ashton Kutcher vraj chce ďalej hrať v Dva a pol chlapa

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 3. apríla (WEBNOVINY) - Producent amerického sitcomu Dva a pol chlapa (2003) Lee Aronsohn tvrdí, že nová hviezda seriálu Ashton Kutcher chce hrať i v jeho ďalšej sezóne.

"Ashton povedal, že s nami pracuje rád a že by v tejto spolupráci chcel pokračovať," povedal Aronsohn magazínu The Hollywood Reporter na nedeľňajšej konferencii scenáristov v Toronte.

"Ide len o základné rokovanie medzi CBS a hercami, pretože CBS im platí," uviedol producent populárneho sitcomu a dodal, že televízna stanica CBS sa snaží vytvoriť takú dohodu, ktorá by umožnila seriálu zostať na obrazovkách a zároveň uspokojiť podmienky hercov.

Aronsohn tvrdí, že seriál nechcú skončiť najmä kvôli fanúšikom. "Aj keď je príjemné byť na vrchole, je ťažké pozrieť sa ľuďom do tváre a povedať im končíme, pretože som si zarobil už dosť peňazí," povedal producent.

Kutcher minulý rok podpísal s televíziou ročnú zmluvu. Tridsaťštyriročný herec, ktorý dostal hlavnú rolu v úspešnom seriáli po tom, ako v marci minulého roka pre nevhodné správanie vyhodili Charlieho Sheena, vraj dostáva 700-tisíc dolárov za epizódu.

Sheen bol pritom v čase výpovede s honorárom 1,25 milióna za epizódu najlepšie plateným televíznym hercom. John Cryer, ktorý v sérii účinkuje od jej začiatku v roku 2003, údajne zarába o niečo menej ako Kutcher.

Ashton Kutcher je známy najmä zo seriálu Tie roky sedemdesiate (1998 - 2006) a snímok ako Kámo, kde mám fáro? (2000), Šialené rande (2003), Osudový dotyk (2004), Mejdan v Las Vegas (2008) či Hlavne nezáväzne (2011).

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 144 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.010 s.