práve ste tu : Kultúra Hudba Na Uprising Reggae festivale vystúpia aj Delinquent Habits

Na Uprising Reggae festivale vystúpia aj Delinquent Habits

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 18. apríla (WEBNOVINY) - Ďalším známym účastníkom piateho ročníka Uprising Reggae festivalu, ktorý sa uskutoční 24. a 25. augusta na bratislavských Zlatých pieskoch, je americká hip-hopová skupina Delinquent Habits. Organizátori podujatia o tom informovali na svojej oficiálnej webstránke.

Okrem Delinquent Habits sa na podujatí predstavia jamajsko-americký spevák Tarrus Riley s The Blak Soil Band, jamajský spevák Ras Zacharri a nemecká skupina Irie Révoltés, ktorých mená organizátori zverejnili už skôr.

Vstupenky na festival sú v predpredaji v sieti Ticketportal, cena permanentky je 23 eur.

Skupina Delinquent Habits vznikla v Los Angeles v roku 1991 a v súčasnosti ju tvorí dvojica rapperov Ives a Chente Loco. Ich tvorbu charakterizuje predovšetkým vplyv latino kultúry a miešanie angličtiny so španielčinou.

Debutovali v roku 1996 eponymnou štúdiovkou, ktorej výkonným producentom bol Sen Dog zo Cypress Hill. Nasledovali albumy Here Come The Horns (1998), Merry Go Round (2000), Freedom Band (2003), Dos Mundos Dos Lenguas (2005), New And Improved (2006) a The Common Man (2009).

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 328 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.