práve ste tu : Kultúra Hudba Lydonovi sa nepáči nové vydanie God Save The Queen

Lydonovi sa nepáči nové vydanie God Save The Queen

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 18. apríla (WEBNOVINY) - Líder v súčasnosti neaktívnej formácie Sex Pistols John Lydon sa dištancuje od opätovného vydania skladby God Save The Queen z roku 1977, ktorú vydavateľstvo Universal Records znovu uvedie na trh 28. mája.

Spevák uviedol, že sa mu nepáči kampaň, ktorej cieľom je dostať pieseň na čelo britského rebríčka v čase osláv 60. výročia vládnutia kráľovnej Alžbety II. "Nie je to môj osobný plán či cieľ. Som hrdý a vždy budem hrdý na to, čo Sex Pistols dosiahli, no táto kampaň úplne podkopáva to, za čím Sex Pistols stáli," povedal muzikant, ktorý sa v súčasnosti venuje najmä kapele Public Image Ltd (PiL).

Zaujímavosťou je, že v rovnaký deň ako singel God Save The Queen vyjde aj nová štúdiovka PiL s názvom This Is PiL. Ešte predtým však vydajú štvorpesničkovú EP nahrávku One Drop, ktorá sa na trh dostane už v sobotu 21. apríla v rámci tzv. Record Store Day. Rovnako ako album This Is PiL, aj EP One Drop vydá kapela prostredníctvom vlastného vydavateľstva Pil Official.Informácie zverejnila webová stránka NME.com.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 442 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.013 s.