práve ste tu : Kultúra Hudba Cheryl Cole sa vracia na scénu s novým singlom i albumom

Cheryl Cole sa vracia na scénu s novým singlom i albumom

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 18. apríla (WEBNOVINY) - Britská speváčka Cheryl Cole, ktorá v piatok 20. apríla predstaví svoj nový singel, vydá tretí sólový album s názvom A Million Lights 18. júna.

Najnovšia skladba členky neaktívnej skupiny Girls Aloud Call My Name v piatok zaznie na britských rozhlasových staniciach.

Videoklip k pripravovanému singlu, ktorý režíroval Anthony Mandler, vydá speváčka 2. mája.

Pieseň Call My Name napísal a produkoval Alex Da Kid, ktorý má na konte spoluprácu s Eminemom a Rihannou či americkým rapperom B.o.B. Call My Name bude prvou vydanou skladbou z pripravovaného albumu, ktorý 28-ročná Cole nahrávala v Londýne, New Yorku a Los Angeles. Na jej tretej štúdiovke sa objavia i skladby, na ktorých spolupracovala s Lanou Del Rey, will.i.amom či Jimom
Beanzom.Cheryl Cole sa preslávila ako členka skupiny Girls Aloud, ktorá vznikla v roku 2002 prostredníctvom talentovej šou Popstars: The Rivals. Okrem nej ju tvoria Nicola Roberts, Nadine Coyle, Kimberley Walsh a Sarah Harding. Na svojom konte majú päť štúdiových albumov - Sound of the Underground (2003), What Will the Neighbours Say? (2004), Chemistry (2005), Tangled Up (2007) a Out of Control (2008).

Od roku 2009 je skupina neaktívna, oficiálne sa však nerozpadla. Všetkých päť členiek sa vydalo na sólovú kariéru. Cole vydala albumy 3 Words (2009) a Messy Little Raindrops (2010) a v singlových rebríčkoch bodovala so skladbami Fight for This Love, 3 Words, Parachute, Promise This či Heartbreaker.
Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 164 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.008 s.