práve ste tu : Kultúra Hudba Gloria Gaynor zaspieva v Bratislave svoj hit I Will Survive

Gloria Gaynor zaspieva v Bratislave svoj hit I Will Survive

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) - Americká speváčka Gloria Gaynor, ktorá sa na celom svete preslávila diskohitom I Will Survive, príde v sobotu 27. októbra do Bratislavy.

Dejiskom vystúpenia vtedy už 63-ročnej rodáčky z New Jersey bude Incheba Expo Aréna. Vstupenky na koncert sa predávajú v sieti Ticketportal.

Najlacnejšie lístky sa dajú kúpiť za 49 eur, najdrahšie vstupenky stoja 73 eur. Mimochodom, táto speváčka už v Bratislave pred niekoľkými rokmi vystúpila. V januári 2009 sa predstavila ako hlavná hviezda na deviatom ročníku Plesu v opere v historickej budove Slovenského národného divadla (SND).

Gloria Gaynor - I Will Survive


Gloria Gaynor pôsobí na scéne od polovice 60. rokov. Začínala v kapele Soul Satisfiers, ako sólistka sa presadila albumom Never Can Say Goodbye (1975), ktorý obsahoval aj jej prvý, rovnomenný hit. Koncom roka 1978 jej na b-strane singla Substitute vyšla skladba I Will Survive, ktorá sa nečakane stala obrovským hitom a Gaynor za ňu dokonca dostala aj Grammy.

Tento úspech nikdy neprekonala, aj keď neskôr mala niekoľko ďalších menších hitov, napríklad I Am What I Am z roku 1983, ktorý sa stal hymnou gejov.

Agentúru SITA informovala spoločnosť Le Monde Productions.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 194 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.016 s.