práve ste tu : Šport Atletika Výhodné štartovné len do konca roka

Výhodné štartovné len do konca roka

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 20. decembra (WBN/PR) - Chcete na štartovnom na niektorú z disciplín 7. ročníka bratislavského mestského maratónu – ČSOB Bratislava Marathon (30. 3. – 1. 4. 2012) ušetriť zopár eur? Máte poslednú šancu zaregistrovať sa za najvýhodnejšie štartovné. Ak to stihnete do 31. decembra 2011, potom máte napríklad štartovné na maratón za 30 eur a môžete ušetriť až 15 eur, čo nie je zanedbateľná suma. Takisto polmaratón je do konca roka len za 20 eur, potom výška štartovného stúpne v závislosti od termínu zaplatenia až na 30 eur.
Ak záujemcovia o niektorú z disciplín ČSOB Bratislava Marathon 2012 štartovali na tohtoročnom nočnom behu River Park Night Run, získajú ešte ďalšiu, až 20% zľavu. Maratónske štartovné ich potom vyjde len na 24 a polmaratónske na 16 eur. Pravda, podmienka je zaregistrovať sa a zaplatiť do 31. decembra 2011.
Aj pre verných účastníkov maratónu v Bratislave, ktorí štartovali vo všetkých doterajších šiestich ročníkoch, je dôležitý spomenutý dátum. Mimoriadne výhodnú ponuku s názvom Šťastná sedmička môžu využiť, len ak sa prihlásia do konca roka. V takom prípade neplatia nijaké štartovné!
Prehľad o výške poplatkov v jednotlivých disciplínach ČSOB Bratislava Marathon 2012 i ďalšie cenné informácie týkajúce sa podujatia sú na internetovej stránke www.bratislavamarathon.com.

ZAREGISTROVANÝCH UŽ 1380 BEŽCOV

Záujem o bratislavský mestský maratón je veľký, necelé dva týždne pred ukončením registrácie za najvýhodnejšie štartovné sa na všetkých 8 disciplín podujatia prihlásilo už 1380 pretekárov. Vlani v rovnakom čase bol počet výrazne nižší – iba 538 pretekárov.
Na kráľovskú disciplínu maratón si trúfa 284 vytrvalcov, polmaratóncov zaregistrovali 651, in-line korčuliarov 59, o hoby beh (4 km) prejavilo záujem 65 bežcov, o Desiatku (10 km) 149, na detské behy je zatiaľ prihlásených 84 školákov, lezúni sú 4 a zaregistrovalo sa aj 21 štvorčlenných štafiet.

BLÍŽI SA PRVÁ ZIMNÁ DESIATKA

Ideálny test pred jarným ČSOB Bratislava Marathon 2012 budú pre bežcov dve Zimné desiatky. Prvá už 21. januára a jej trať v celkovej dĺžke 10,3 km bude presne kopírovať trať pretekov na 10 km (tzv. Desiatka) v rámci bratislavského mestského maratónu. Štart a cieľ je pri obchodnom centre Eurovea, beží sa po dunajskom nábreží cez most Lafranconi do Petržalky a potom cez most Apollo naspäť do centra mesta.
„Na prvú Zimnú desiatku sa nám zatiaľ prihlásilo 217 bežcov, na druhú, ktorá bude 25. februára, 167. Po druhej sčítame časy všetkých, čo bežali obe súťaže a víťazi tzv. Zimnej Tour získajú špeciálnu odmenu,“ pripomenul riaditeľ pretekov Peter Pukalovič a dodal, že maximálny počet štartujúcich je v oboch desiatkach 500.
Štartovné do 31. decembra 2011 je 10 eur, potom 14. Každý účastník dostane bežecké rukavice a čiapku.
„Neostane však len pri behu, ale po pretekoch pozývame všetkých účastníkov Zimných desiatok na čaj do Sheraton Hotela Bratislava, ktorý pripraví aj chutné občerstvenie za špeciálne ceny. Na večer potom pripravujeme ešte stretnutie bežcov a ich rodinných príslušníkov, kde chceme premietať zábery z ČSOB Bratislava Marathon 2011 a tiež aktuálne fotografie zo Zimnej desiatky. Verím, že sa budeme všetci dobre baviť, podelíme sa o zážitky a opäť sa medzi bežcami vytvorí dobrá atmosféra. Viac informácií bude hneď po Novom roku na našej internetovej stránke,“ informoval riaditeľ bratislavského mestského maratónu – ČSOB Bratislava Marathon Jozef Pukalovič.

Ďalšie informácie na www.bratislavamarathon.com

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 287 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.