práve ste tu : Veda a technika Technológie Konferencia ShowIT 2Business predstaví najnovšie trendy v IT

Konferencia ShowIT 2Business predstaví najnovšie trendy v IT

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 4. novembra (WBN/PR) - Spoločnosť Microsoft Slovakia a IT školiace stredisko GOPAS SR pripravili v poradí už tretí ročník odborného stretnutia IT špecialistov. Konferencia ShowIT 2Business je určená všetkým z odboru informačných technológií, ktorí chcú mať prehľad o súčasných a budúcich trendoch v oblasti produktov spoločnosti Microsoft.

Spoločnosť Microsoft Slovakia, v spolupráci so školiacim strediskom GOPAS SR, pripravila pre IT špecialistov v poradí už tretí ročník konferencie ShowIT. Počas troch dní si účastníci podujatia budú môcť vybrať z viac ako 30 odborných prednášok pod vedením kvalitného lektorského tímu.

Podľa odborného konzultanta a lektora zo školiaceho strediska GOPAS - Ondřeja Ševečka, tento ročník konferencie prinesie prednášky pre širšie spektrum IT inžinierov - na svoje si prídu vysokošpecializovaní profesionáli, ale aj manažéri, ktorí musia plánovať a dozerať na komplexnejšiu infraštruktúru. „Aj tento rok by sme chceli nielen predstaviť, ale aj do detailov rozobrať Business aplikácie ako je Microsoft Exchange Server 2010, Microsoft SharePoint 2010, Microsoft Lync Server 2010 a Microsoft Office 365 a ukázať možnosti dolovania Business Inteligencie z takéhoto prostredia. Samozrejme, nezabudneme ani na Core technológie, ale podstatné pre nás je naučiť poslucháčov využívať všetky možnosti už spomenutých aplikácií tak, aby boli maximálnym prínosom pre ich skutočných užívateľov,“ povedal Ondřej Ševeček.

Podujatie sa uskutoční 14.-16. novembra v City Hotel Bratislava. Viac informácií o programe a prednášajúcich nájdete na stránke www.showit.sk.

Viac informácií:
Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo iných krajinách.
Názvy konkrétnych spoločností a produktov, ktoré sa spomínajú v tomto dokumente, môžu byť obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 255 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.