práve ste tu : Veda a technika Technológie SAP predstavil viacero softvérových noviniek

SAP predstavil viacero softvérových noviniek

Napísať e-mail Vytlačiť PDF

BRATISLAVA 14. novembra (WBN/PR) - Nové mobilné aplikácie pre biznis, ďalšie zlepšenie cloud služieb, ktoré priniesla akvizícia spoločnosti Crossgate, skvalitňovanie analytických nástrojov, rastúca obľúbenosť platformy SAP HANA či dostupnosť podnikových riešení cez internet. To sú len niektoré z noviniek, ktoré SAP, svetový líder v oblasti podnikových informačných systémov, predstavil na konferencii SAPPHIRE® NOW + SAP® TechEd v Madride.

SAP spoločne s dcérskou spoločnosťou Sybase oznámili novú vlnu mobilných aplikácií pre širokú škálu priemyselných odvetví. Aplikácie obsahujú kľúčové biznis funkcie a umožňujú pracovníkom využívať ich bez ohľadu na miesto a čas. Spoločnostiam môžu pomôcť pri zvyšovaní produktivity a zlepšovaní ich vnútro-firemných procesov, ako aj priniesť úsporu výdavkov. Pre lepšiu dostupnosť mobilných aplikácií ich môžu používatelia sťahovať aj zo SAP® Store, vyskúšať si ich a až následne zakúpiť.

Prostredníctvom Apple iTunes, Store SAP ponúka mobilné riešenia v rámci SAP® BusinessObjects™ portfólia. Tie umožňujú okamžitý prístup k reportom a aktuálnym dátam na báze bussines inteligence. SAP v Madride ohlásil aj posilnenie portfólia analytických aplikácii v rámci SAP BussinesObjects, ktoré ponúknu používateľom lepší prehľad o ich dodávateľoch a pomôžu im minimalizovať riziká s nimi spojené.

V oblasti cloud computingu SAP výrazne posilnil svoje pozície akvizíciou spoločnosti Crossgate, ktorá bola ukončená začiatkom novembra tohto roku. Do cloud portfólia pribudli viaceré nové ponuky, ako napríklad možnosť zákazníkov SAP kontaktovať sa s desiatkami tisíc tradičných biznis partnerov spoločnosti a rozširovať tak svoje obchodné procesy do tejto komunity. Na rýchly vývoj cloud computingu a virtualizácie SAP reaguje aj uzatvorením strategického partnerstva so spoločnosťami EMC a Vmware. Cieľom je vytvárať služby a nástroje, ktoré uľahčujú zákazníkom zavádzanie a prevádzkovanie SAP systémov v rámci novej generácie cloud infraštruktúry. SAP tiež oznámil ďalšie rozširovanie svojho nástroja na tímovú spoluprácu SAP® StreamWork™.

Víziou spoločnosti je ponúkať unikátne portfólio riešení, vrátane mobilnej, in-memory, cloud technológie a prinášať tak zákazníkom vyššiu pridanú hodnotu za nižšie ceny. Jedným z kľúčových aspektov v budúcnosti bude ďalší rozvoj platformy SAP HANA™ a na ňu naviazaných aplikácií. Napríklad SAP NetWeaver® Business Warehouse (SAP NetWeaver BW) na platforme SAP HANA™ výrazne zvyšuje výkonnosť databáz a prináša zjednodušenie správy IT základne pomocou redukcie dátových vrstiev. „Už viac ako 13-tisíc zákazníkov má skúsenosti so SAP HANA™ a oceňujú jej neuveriteľnú rýchlosť a flexibilitu,“ skonštatoval Vishal Sikka, člen SAP Executive Board.

Z rodiny SAP NetWeaver® boli na SAPPHIRE® NOW a SAP® TechEd predstavené aj ďalšie dve novinky. Softvér SAP NetWeaver® Process Orchestration, ktorý kombinuje výhody procesného a obchodného riadenia biznisu, integrácie procesov a B2B integrácie produktov. Technológia SAP NetWeaver® Gateway zasa umožňuje prispôsobiť softvér SAP a vývíjať riešenia na mieru konkrétnym podmienkam a zariadeniam.

Viac informácií o SAPPHIRE® NOW + SAP® TechEd nájdete na www.sap.com

O spoločnosti SAP

Spoločnosť SAP (NYSE:SAP), líder na trhu podnikových softvérových riešení, pomáha spoločnostiam každej veľkosti fungovať lepšie. Od kancelárskeho zázemia po predstavenstvo, od skladov po predajne, od nasadenia v mieste prevádzky po mobilné zariadenia - SAP umožňuje ľuďom a organizáciám lepšie spolupracovať a efektívnejšie využívať prehľad o podniku, aby si mohli udržať náskok pred konkurenciou. Aplikácie a služby SAP umožňujú viac ako 170 000 zákazníkom na celom svete podnikať rentabilne, neustále sa prispôsobovať trhu a zabezpečiť si udržateľný rast. Pre viac informácií navštívte www.sap.sk

Sledujte nás na Twitteri @SAP_Slovakia, LinkedIn, YouTube.

Copyright © 2011 SAP AG. Všetky práva vyhradené.
SAP, R/3, mySAP, mySAP.com, xApps, xApp, SAP NetWeaver, SAP BusinessObjects a ostatné produkty a služby SAP uvedené na tomto mieste, ako aj príslušné logá sú obchodné známky alebo registrované obchodné známky SAP AG v Nemecku a v iných krajinách sveta. Všetky ostatné názvy produktov a služieb sú obchodnými známkami iných spoločností. Údaje, obsiahnuté v tomto dokumente slúžia výhradne na informačné účely. Lokálne špecifikácie produktov sa môžu líšiť.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Štatistika

 
Aktuálne máme 135 hosťov prítomný

Počasie

 

Najdete nás aj tu:

 

Slowo.sk na facebook.com

Slowo.sk na Twitter.com


0.009 s.